Predaj PC

Ak hľadáte notebook, pc alebo monitor a nechcete kupovať nové, je tu možnosť využiť ponuku na repasované ale 100% funkčné, zo zárukou, spoľahlivé veci. Kliknite na Predaj PC.

Internet

Poskytovanie Internetových služieb v rámci pokrytia siete >JDnet< (Slovenská Ľupča) na princípe WiFi (5GHz) alebo Káblom. Poskytujeme aj vytvorenie domácej alebo firemnej ethernetovej siete LAN rôznych štandardov a to káblom (rýchlosti 100Mbps, 1Gbps, 10GBps,...), bezdrôtovo (štandard a, b, g, n , ac,...). Vieme dodať všetko príslušenstvo pre chod siete alebo rozšíriť starú sieť, prípadne upgrade na novšie technológie.

WEB stránky

Potrebujete zrealizovať novú alebo upraviť tú vašu pôvodnú internetovú stránku? Alebo nechete sa starať o jej chod a vyžadujete len občasnú údržbu? Alebo nechcete mať na starosti ani jej chod ako hosting a doménu? Zrealizujeme od prevádzky až po samotný chod stránky.

TV rozvody

Navrhovanie a realizácia domácich káblových rozvodov, rozširovanie pôvodného. Inštalácia TV, satelit, prepojovanie z DVD, ...

Elektro

Budovanie, oprava, úprava káblových rozvodov, elektroinštalácie.

PC servis

Poskytujeme prevažne pozáručný Servis PC aj v domácnostiach, firmách alebo iných inštitúciách.

Servis na plynové spotrebiče

Poskytujeme Servis vybraných druhov plynových zariadení, kotlov, kotolní, regulačných staníc a ich opravy. Vieme zabezpečiť revízie, tlakové skúšky, či predpísané technické skúšky. Viac informácií v časti Kontakt.